Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.

 

 

 

Fotografování se stalo jedním z mých milovaných koníčků. Nejraději fotím zvířata a děti, ale není problém se domluvit i na jiném focení :-) .

Dělám i fotoreportáže z výstav psů - pokud se mi časy nekříží s dog handlingem... 

 

Fotografování zvířat z útulků/azylů/dočasných domovů:

- nabízím bezplatné focení psů a kočiček k adopci v místnostech útulků  i venku

 

Pokud máte zájem o mé fotografie, neváhejte mě kontaktovat přes e-mail nebo formou SMS. Obojí naleznete v sekci ,,Kontakt''.

 

  • Zoe 90.181.*.*
    1 0
    Paní Nikča fotila mojí boxerku Zoe poprvé a jsem nadšená. Přijela za mnou a ihned měla nápady,kde a jak jí vyfotí. Dokonce i ležela v mokrém listí. Přístup k pejskovi byl skvělý, pořád se s paní chtěla mazlit.  Byla milá a já jsem z fotek úplně jak v transu. Těším se na zimu a sníh. To budou bombový fotky. Určitě doporučuji. kiss
  • Andyna 89.24.*.*
    1 0
    Pani Nikola, ma prijemne vystupovani, smysl pro fotku , veskere namety na fotky vymyslela ona sama , ja za ni prisla pouze s jednim nametem. Casova narocnost byla pro mne s malym ditetem idealni , fotky byly nadherne . Mohu vrele doporucit vsem :)